Productassortiment

Sto-producten met Lotus-Effect®.

Sto heeft verschillende producten met het Lotus-Effect®, zoals de buitenmuurverf StoLotusan G met bijzonder hoge bescherming tegen alg- en schimmelgroei en de sierpleisters StoLotusan K/MP.
Buitenmuurverf
StoLotusan G
Het Lotus-Effect® ondersteunt het natuurlijke reinigingseffect: Loszittend vuil parelt met de regen af. De filmconservering van StoLotusan Color G (met aanvullende bescherming tegen micro-organismen) biedt zelfs sterk belaste gevels optimale bescherming. Lotusan-buitenmuurverf kan uitstekende referenties aantonen: sinds 1999 heeft het product in de praktijk wereldwijd vele miljoenen vierkante meters gevelvlak uitstekend bewaard . StoLotusan Color G is geschikt voor het afwerken van oude en nieuwe gepleisterde ondergronden buiten.
Sierpleister
StoLotusan K/MP
De innovatie in de sierpleistersector: Met StoLotusan K/MP is het Sto voor het eerst gelukt, het Lotus-Effect® in een sierpleister om te zetten. Het resultaat is een pleister voor buiten met uitstekende eigenschappen in verwerking, bouwfysiek en gevelbescherming.
Buitenmuurverven technische gegevens
  • Waterdampdiffusie Massastroomdichtheid V: 2100 (bepaald bij een laagdikte van 200μ)
  • Waterdampdiffusie sd-waarde: 0,01 m (bepaald bij een laagdikte van 200μ) 
  • Waterdoorlatendheidspercentage w-waarde: 0,05 kg/(m2.√h)
  • Contacthoek: 140°
  • Zeer geringe bevochtiging door regenwater
  • Geen opzwellingen van de afwerkingen bij watertransport van binnen naar buiten
Sierpleister technische gegevens
  • Waterdampdiffusie sd-waarde: 0,05 m
  • Waterdoorlatendheidspercentage w-waarde: 0,02 kg/(m2.√h) 
  • Contacthoek: 140°
  • Zeer geringe bevochtiging door regenwater
  • Geen opzwellingen van de afwerkingen bij watertransport van binnen naar buiten


StoLotusan

Buitenmuurverf en sierpleister