Projectadvies



Een technisch hoogstaand en esthetisch gebouw vraagt om eersteklas bouwmaterialen. Daarnaast is voor u als architect of projectbegeleider ook de voortgang van een project essentieel.

Onze professionals zetten uw creatieve ideeën om in werkbare oplossingen, waarbij het kostenaspect altijd wordt meegenomen.

Samen aan de slag

joel_nasdrovisky

Technisch-commercieel adviseur: Brussel

Joel Nasdrovisky

0475/84.87.11

j.nasdrovisky@sto.com

sylvia_cavedon

Technisch-commercieel adviseur : Namen & Luxemburg

Sylvia Cavedon

0475/94.28.82

s.cavedon@sto.com

francesco_curto

Technisch-commercieel adviseur: Waals-Brabant & Henegouwen

Francesco Curto

0472/36.03.52

f.curto@sto.com

thibaut_gerard_

Technisch-commercieel adviseur : Luik

Thibaut Gerard

0490/42.31.83

t.gerard@sto.com

rudy_van_elslander

Technisch-commercieel adviseur: West-Vlaanderen & arr. Gent-Eeklo

Rudy Van Elslander

Mobile : 0475/37.92.58

r.vanelslander@sto.com

frank_gyzels_

Technisch-commercieel adviseur: Antwerpen

Frank Gyzels

Mobiel: 0472/85.94.08

f.gyzels@sto.com

koen_guldemont

Technisch-commerciële adviseur : Oost-Vlaanderen

Koen Guldemont

0490/41.07.53

k.guldemont@sto.com