Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

Projectadvies



Een technisch hoogstaand en esthetisch gebouw vraagt om eersteklas bouwmaterialen. Daarnaast is voor u als architect of projectbegeleider ook de voortgang van een project essentieel.

Onze professionals zetten uw creatieve ideeën om in werkbare oplossingen, waarbij het kostenaspect altijd wordt meegenomen.

Samen aan de slag

eric_knapen

Technisch-commercieel adviseur: Brussel

Eric Knapen

0476/20.04.40

e.knapen@sto.com

joel_nasdrovisky

Technisch-commercieel adviseur: Waals-Brabant & Henegouwen

Joel Nasdrovisky

0475/84.87.11

j.nasdrovisky@sto.com

thibaut_gerard_

Technisch-commercieel adviseur : Luik

Thibaut Gerard

0490/42.31.83

t.gerard@sto.com

antoine_bajart

Technisch-commercieel adviseur: Namen & Luxemburg

Antoine Bajart

0475/94.28.82

a.bajart@sto.com

frank_gyzels_

Technisch-commercieel adviseur: Limburg, Vlaams-Brabant arr. Leuven

Frank Gyzels

Mobiel: 0472/85.94.08

f.gyzels@sto.com

rudy_van_elslander

Technisch-commercieel adviseur: West-Vlaanderen & arr. Gent-Eeklo

Rudy Van Elslander

0475/37.92.58

r.vanelslander@sto.com

john_habex

Technisch-commercieel adviseur (Antwerpen)

John Habex

0472/22.46.19

j.habex@sto.com

koen_guldemont

Technisch-commerciële adviseur : Oost-Vlaanderen excl arr.Gent-Eeklo, Vlaams-Brabant: Halle, Brussel, Vilvoorde

Koen Guldemont

0490/41.07.53

k.guldemont@sto.com

Nieuws voor architecten

Dossier architectura

Gevelpleister onmiddellijk schilderen met intelligente gevelverf: extra bescherming en esthetische meerwaarde.

Architect Philippe Desmet van architectenbureau Desmet & Lammens en gevelexpert Claudio Renzi geloven allebei sterk in de meerwaarde van een gevelpleister onmiddellijk na plaatsing te overschilderen met een intelligente gevelverf.

Nieuwe brandwet onder de loep. Hoe zit het met gevelisolatie?

Als architect houdt u nu al best rekening met de toekomstige normen.

De dramatische gebeurtenis in de Grenfell Tower in 2017 heeft diepe sporen nagelaten. Brandveiligheid werd letterlijk een ‘hot item’ in de bouwsector en de normen inzake brandveiligheid voor gevels werden grondig herbekeken. Aannemers, architecten en andere bouwprofessionals hebben hier dan ook geregeld vragen over.

Webinar

Klaar voor de isolatienormen van 2021?

Verbouwplannen? Kom alles te weten over isolatie en hernieuwbare energie in onderstaand webinar, in samenwerking met Batibouw. Minister van Wonen, Matthias Diependaele schetst het wettelijk kader en vindt de webinar alvast “een schot in de roos!”. Wij nemen het woord als expert in gevelisolatie en geven concrete tips en advies voor elk renovatieproject.