Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

Projectadvies



Een technisch hoogstaand en esthetisch gebouw vraagt om eersteklas bouwmaterialen. Daarnaast is voor u als architect of projectbegeleider ook de voortgang van een project essentieel.

Onze professionals zetten uw creatieve ideeën om in werkbare oplossingen, waarbij het kostenaspect altijd wordt meegenomen.

Samen aan de slag

eric_knapen

Technisch-commercieel adviseur: Brussel

Eric Knapen

0476/20.04.40

e.knapen@sto.com

joel_nasdrovisky

Technisch-commercieel adviseur: Namen, Waals-Brabant & Henegouwen

Joel Nasdrovisky

0475/84.87.11

j.nasdrovisky@sto.com

thibaut_gerard_

Technisch-commercieel adviseur : Luxemburg & Luik

Thibaut Gerard

0490/42.31.83

t.gerard@sto.com

rudy_van_elslander

Technisch-commercieel adviseur: West-Vlaanderen & arr. Gent-Eeklo

Rudy Van Elslander

Mobile : 0475/37.92.58

r.vanelslander@sto.com

frank_gyzels_

Technisch-commercieel adviseur: Limburg, Vlaams-Brabant arr. Leuven

Frank Gyzels

Mobiel: 0472/85.94.08

f.gyzels@sto.com

john_habex

Technisch-commercieel adviseur (Antwerpen)

John Habex

0472/22.46.19

j.habex@sto.com

koen_guldemont

Technisch-commerciële adviseur : Oost-Vlaanderen excl arr.Gent-Eeklo, Vlaams-Brabant: Halle, Brussel, Vilvoorde

Koen Guldemont

0490/41.07.53

k.guldemont@sto.com

Nieuws voor architecten

Sluitingsdagen

Sto zal gesloten zijn op maandag 2/11 en woensdag 11/11

We zijn gelsoten op maandag 2/11 en woensdag 11/11. Had je graag meer info, contacteer ons.

Vind in één oogopslag de gepaste gevelverf

De Sto-gevelverf brochure

De Sto-gevelverf brochure is je gids voor alle Sto-gevelverfproducten, alle producten komen er uitgebreid in aan bod zodat je steeds de beste oplossing kan garanderen. Vergeet ook de online lastenboekgenerator niet, in enkele klikken vind je het juiste verfsysteem.

BIM-bibliotheek

StoTherm Vario met harde bekleding in BIM.

Het isolatiesysteem StoTherm Vario met harde bekleding werd onlangs toegevoegd aan onze BIM-bibliotheek. Zo heeft u als architect steeds de laatste digitale versie van het model beschikbaar.Dankzij het isolatiesysteem StoTherm Vario en een uitgebreid assortiment harde bekleding zijn de geveldesign mogelijkheden onuitputtelijk.