Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

Projectadvies



Echte samenwerking is altijd een win-win situatie. Onder het motto ‘Bewust bouwen’ voorzien wij onze partners niet alleen van eersteklas producten, maar ook van adviezen en diensten.

Uw technisch-commercieel adviseur staat voor u klaar!

eric_knapen

Technisch-commercieel adviseur: Brussel

Eric Knapen

0476/20.04.40

e.knapen@sto.com

joel_nasdrovisky

Technisch-commercieel adviseur: Namen, Waals-Brabant & Henegouwen

Joel Nasdrovisky

0475/84.87.11

j.nasdrovisky@sto.com

thibaut_gerard_

Technisch-commercieel adviseur : Luik & Luxemburg

Thibaut Gerard

0490/42.31.83

t.gerard@sto.com

rudy_van_elslander

Technisch-commercieel adviseur: West-Vlaanderen & arr. Gent-Eeklo

Rudy Van Elslander

Mobile : 0475/37.92.58

r.vanelslander@sto.com

frank_gyzels_

Technisch-commercieel adviseur: Limburg, Vlaams-Brabant arr. Leuven

Frank Gyzels

Mobiel: 0472/85.94.08

f.gyzels@sto.com

john_habex

Technisch-commercieel adviseur (Antwerpen)

John Habex

0472/22.46.19

j.habex@sto.com

koen_guldemont

Technisch-commerciële adviseur : Oost-Vlaanderen excl arr.Gent-Eeklo, Vlaams-Brabant: Halle, Brussel, Vilvoorde

Koen Guldemont

0490/41.07.53

k.guldemont@sto.com

Nieuws voor architecten

Webinar

Klaar voor de isolatienormen van 2021?

Verbouwplannen? Kom alles te weten over isolatie en hernieuwbare energie in onderstaand webinar, in samenwerking met Batibouw. Minister van Wonen, Matthias Diependaele schetst het wettelijk kader en vindt de webinar alvast “een schot in de roos!”. Wij nemen het woord als expert in gevelisolatie en geven concrete tips en advies voor elk renovatieproject.

Assortiment StoBrick

Maximale ontwerpmogelijkheden

Met het StoBrick assortiment, bestaande uit negen collecties met meer dan honderd verschillende steenstrippen in allerlei kleuren, vormen en formaten zijn maximale ontwerpmogelijkheden realiseerbaar.

Catalogus StoStone

Ontdek de collectie 2021

Exclusieve gevels die voldoen aan de hoogste eisen op het gebied van thermische prestatie. StoStone, direct toegepast op de buitengevelisolatie systemen van Sto, bieden deze mogelijkheid.