Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

Projectadvies



Echte samenwerking is altijd een win-win situatie. Onder het motto ‘Bewust bouwen’ voorzien wij onze partners niet alleen van eersteklas producten, maar ook van adviezen en diensten.

Uw technisch-commercieel adviseur staat voor u klaar!

eric_knapen

Technisch-commercieel adviseur: Brussel

Eric Knapen

0476/20.04.40

e.knapen@sto.com

joel_nasdrovisky

Technisch-commercieel adviseur: Namen, Waals-Brabant & Henegouwen

Joel Nasdrovisky

0475/84.87.11

j.nasdrovisky@sto.com

thibaut_gerard_

Technisch-commercieel adviseur : Luik & Luxemburg

Thibaut Gerard

0490/42.31.83

t.gerard@sto.com

rudy_van_elslander

Technisch-commercieel adviseur: West-Vlaanderen & arr. Gent-Eeklo

Rudy Van Elslander

Mobile : 0475/37.92.58

r.vanelslander@sto.com

frank_gyzels_

Technisch-commercieel adviseur: Limburg, Vlaams-Brabant arr. Leuven

Frank Gyzels

Mobiel: 0472/85.94.08

f.gyzels@sto.com

john_habex

Technisch-commercieel adviseur (Antwerpen)

John Habex

0472/22.46.19

j.habex@sto.com

koen_guldemont

Technisch-commerciële adviseur : Oost-Vlaanderen excl arr.Gent-Eeklo, Vlaams-Brabant: Halle, Brussel, Vilvoorde

Koen Guldemont

0490/41.07.53

k.guldemont@sto.com

Nieuws voor architecten

Is je parking winterklaar? Wij geven je alvast enkele tips!

Ook op parkings brengt de winter ongemakken met zich mee.

De winter gaat gepaard met donkere dagen, sneeuw en ijzel. Deze elementen zorgen voor onveilige omstandigheden op de parking. Zo bestaat er een risico op uitglijden op de gladde ondergrond. Het strooizout en vocht tast de vloercoating aan. En een donkere parkingomgeving creëert een onveilig gevoel. Hou het veilig en uitnodigend voor je bezoekers en medewerkers en doe de wintercheck.

Happy Christmas and a healthy 2021!

Eindejaarssluiting

Sto zal gesloten zijn vanaf maandag 21/12/2020 tot en met vrijdag 01/01/2021. Vanaf maandag 04/01/2021 om 6 uur kan je weer bij ons terecht voor je afhalingen. De leveringen worden hervat op dinsdag 05/01/2021.

Sluitingsdagen

Sto zal gesloten zijn op maandag 2/11 en woensdag 11/11

We zijn gelsoten op maandag 2/11 en woensdag 11/11. Had je graag meer info, contacteer ons.